Nabízíme k prodeji starší, prostorný, podsklepený, obyvatelný rodinný dům 2+KK, s velkou zahradou v klidné části Havlíčkova Brodu, rekreační oblasti Vysočiny, okres Havlíčkův Brod !

Nabízíme k prodeji starší, prostorný, podsklepený, obyvatelný rodinný dům 2+KK, s velkou zahradou v klidné části Havlíčkova Brodu, rekreační oblasti Vysočiny, okres Havlíčkův Brod !
Typ nemovitosti:Domy
Typ:Prodej
Upřesnění:Nabízíme k prodeji starší RD, ET - G
Cena:2.800.000 Kč
Plocha:910 m2
Kraj:Vysočina
Okres:Havlíčkův Brod
Obec:Havlíčkův Brod
Stav:Prodáno
Datum vložení:07. 03. 2022
C001.jpg C003.jpg C002.jpg C005.jpg C006.jpg C004.jpg Nabízíme k prodeji starší, prostorný, podsklepený, obyvatelný rodinný dům 2+KK, s velkou zahradou v klidné části Havlíčkova Brodu, rekreační oblasti Vysočiny, okres Havlíčkův Brod ! Zastavěná plocha a nádvoří 68 m2 a zahrada 842 m2. Celkem 910 m2 ! Popis: Vchod je přes dřevěný přístavek, dále chodba, špajz, koupelna s vanou, umyvadlo, zrcadlo a toaleta. Dále kuchyň s kuchyňkou linkou a jídelna propojena s obývacím pokojem. Pod celým RD je velký sklep (kotelna, prádelna, sklad, uhelna a technická místnost). Vnitřní podlahy beton a lino. Stropy jsou dřevěné. Dále vchod na půdu z koupelny. Jeden nový komín na pevná paliva a plyn. Elektrický a plynový sloupek v plotě. Elektřina 230V. Rozvody vody pozink. trubky. Odpad v kameninových trubkách, je sveden do městské kanalizace. Okna jsou dřevěná, natřená. Střecha na RD je sedlová s eternitem. Na přístavku betonové tašky. Topení je ústřední ve sklepě, pevná paliva a také možnost topení plynem, je zaveden až do RD. Oplocení je drátěným plotem. Parkování je možné na dvoře a v okolí. Příjezdová asfaltová městská komunikace. Velká zahrada stromy, keře a záhony na pěstování zeleniny a podobně. Autobusové a vlakové spojení všemi směry, MHD nedaleko domu. RD se prodává včetně veškerého zařízení a s dvěma nájemníky, po vzájemné dohodě. Lokalita se nachází v krásném a klidném místě v Havlíčkově Brodě, na Vysočině ! Výhodná koupě a investice, k bydlení nebo rekreaci. Po velké slevě. Volejte ihned. Cena je včetně právních a realitních služeb !Tisknout nabídku Tisknout nabídku

Reality Kučírek Milan
Tel. (+420) 605 167 344
Budova Ministerstva zemědělství
Smetanovo náměstí 279, dveře č. 219
580 01 Havlíčkův BrodDÁLE NABÍZÍME K PRONÁJMU ATRAKTIVNÍ, LEVNÉ UBYTOVÁNÍ V NOVÝCH, KOMPLETNĚ ZAŘÍZENÝCH APARTMÁNECH
S LÉČIVOSTÍ VODY MRTVÉHO MOŘE, V PODHAJSKÉ NA SLOVENSKU. PRO INFO VOLEJTE IHNED (+420) 605 167 344

Copyright 2008 | Kopírování veškerého obsahu bez souhlasu majitele je zakázáno. - Milan Kučírek | Domů | Výměna odkazů